Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  DSM Koruma Kurulu Toplantısı
  02.04.2021

  KDZ. EREĞLİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

   2021 YILI 1. KORUMU KURULU TOPLANTISI YAPILDI

   

                Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığı 2021 yılı 1. Korumu Kurulu Toplantısı 31/03/2021 Çarşamba günü saat 14.00’da Kdz. Ereğli Adalet Sarayı zemin katta bulunan Z-13 nolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü grup çalışma odasında Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe YÜCEDAĞ başkanlığında COVİD -19 pandemi kurallarına uygun olarak  gerçekleştirildi.

               Söz konusu toplantıya  Denetimli Serbestlik Müdürü Ferudun KAYMAK, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayyar MENDEŞ, Kdz. Ereğli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Ayfer YAVUZ, Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi Başkanı Mehmet AZMAN, Ziraat Bankası Kdz. Ereğli Şube Müdürü Fatih ERTUĞRAL, Kdz. Ereğli Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AKSOY ve Kdz. Ereğli Erdemir Demir Çelik T.A.Ş. Endüstri İlişkileri Yöneticisi Mehmet BERBER üye olarak katıldı.

           Toplantıda Denetimli Serbestlik Müdürü Ferudun KAYMAK tarafından denetimli serbestlik hizmetleri ve koruma kurulunun işleyişi ve görevleri konulu slayt destekli sunumu ile kurul üyeleri bilgilendirildi ve üyelerin koruma kurulu ile ilgili soruları cevaplandırılarak toplantı sonlandırıldı.

  Adres

  Süleymanlar Mahallesi Kavakdibi Caddesi No:34 Kdz. Ereğli/ZONGULDAK

  Telefon

  0372 316 17 62

  E-Posta

  kdz.ereglicbsisaretadalet.gov.tr